Z górki na pazurki w… Zimne Doły

Zimno za oknem stało się dla nas idealnym pretekstem do wyprawy w rejon Zimnych Dołów. Nazwa wszak zobowiązuje!

Zimne Doły to teren rekreacyjny koło Zalesia Górnego pod Piasecznem na Mazowszu, z terenem na ognisko i z placykiem zabaw. Do tego w określone dni w sezonie funkcjonuje tam Małpi Gaj. Świetne miejsce na spotkanie ze znajomymi. Ale nie ono dziś stało się celem naszego spaceru dzisiaj, lecz sąsiadujące z nim stawy, a dokładniej – biegnąca wokół nich ścieżka spacerowa. Tereny te przyciągają okolicznych spacerowiczów, rowerzystów i wędkarzy, latem – amatorów sportów wodnych. Faktycznie, jest tam dużo malowniczej wody (sądząc po liczbie łowiących – pełnej rybek), a w pewnej części wyasfaltowana ścieżka urozmaicona małymi pagórkami nie należy do trudnych.

Tym razem teren okazał się idealny na poszukiwania jesieni z odrobinę niewyspaną M., dalsze wprawki rowerkowo-biegowe oraz trenowanie zjazdów. Tu też M. wreszcie zaczęła JEŹDZIĆ, bo wcześniejsze spacery z rowerkiem można by określić mianem dreptania. Ze względu na pagórki nabrała prędkości.

 

DSC_0304n

DSC_0254n

Jaaadę!

DSC_0303n

DSC_0263n

DSC_0264n

Nowe zastosowanie kałuży

DSC_0290n

DSC_0276n

Zmiana nawierzchni

DSC_0283n

…oraz metody przemieszczania się

DSC_0294n

DSC_0287

Na koniec oczywiście – Tula

DSC_0297

DSC_0298n

DSC_0299n

4 thoughts on “Z górki na pazurki w… Zimne Doły

  1. Uznałam, że Twój blog zasługuje na wyróżnienie dlatego nominowałam Cię do Liebster Blog award! Wiem, że nie każdy lubi Tagi, ja ich nie lubiłam, ale ten jest jako takie wyróżnienie dla ciekawych blogów które zasługują na rozgłos. Jestem też ciekawa Twoich odpowiedzi na moje pytania. Więcej informacji u mnie: http://malyszkrab.blog.pl/ Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję że zostaniemy w kontakcie 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s