Bilans roku małego podróżnika – konkurs

plakat

Koniec roku to czas podsumowań i rozliczeń. Dla nas 2013 rok był z wielu powodów nietypowy i pełen wrażeń, trochę mniej intensywny podróżniczo niż dotychczas, ale i tak bardzo aktywny i oczywiście – piękny. Co najbardziej zapisało się w naszych sercach z minionego roku – dowiecie się wkrótce, a tymczasem – zapraszamy Was do podzielenia się Waszymi wspomnieniami. Na te, które nas najbardziej urzekną – czekają nagrody od Tatento.pl!

Zasady konkursu:

1. Opisz (może być krótko, może być długo – forma dowolna) wycieczkę, spacer lub podróż z dzieckiem (dziećmi), która najsilniej zapisała się w Twojej pamięci z minionego roku – i dlaczego akurat ta. Nie musi to być daleka podróż, może być i spacer koło domu, byleby miał w sobie to “coś”, co sprawia, że jest niezapomniany! Do opowieści dołącz zdjęcie (lub kolaż z maksymalnie 4 zdjęć), który będzie ilustracją do Twojej opowieści. Całość prześlij na adres wpodrozyprzezzycie@gmail.com do 12 stycznia 2014wraz z oświadczeniem, że dysponujesz pełnią praw autorskich do zdjęcia oraz wyrażasz zgodę na jego publikację w galerii konkursowej na facebooku. Podpisz się imieniem i nazwiskiem.

Uwaga! Na wybór zwycięzców nie będzie miało wpływu, jaką wycieczkę lub spacer opiszecie – lecz jak to zrobicie i jak uzasadnicie swój wybór: opis i zdjęcie traktujemy jako całość (wygrają te prace, które właśnie jako całość najbardziej nas urzekną).

2. Jedna osoba może przesłać jedną historię.

3. Prosimy o udostępnienie na fb plakatu konkursowego (klik)

4. Mile widziane polubienie profilu Tatento na fb (klik), jeśli masz ochotę – polub i nas (klik)

5. Konkurs trwa od 27.12.2013 do 12.01.2014, wyniki ogłosimy w ciągu 10 dni na blogu (nagrody wysyłamy na polski adres)

NAGRODY: 5 zestawów od Tatento.pl, składających się z:

miarki wzrostu
miarka
zmywalnego planu zajęć (format A4)
plan zajec poziom B2 OK
oraz kolorowanki
 
 
Uwaga! W przypadku liczby zgłoszeń mniejszej niż 20, zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia części nagród na poczet następnego konkursu.
 
WYNIKI:
Postanowiliśmy nagrodzić wszystkich odważnych, którzy zechcieli się podzielić swoją historią
Gratulacje 🙂
 

2 thoughts on “Bilans roku małego podróżnika – konkurs

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s