W czasie deszczu dzieci się NIE nudzą – konkurs

konkurs_podrozne-1

Jesień. Czasem – złota i słoneczna, w polskich realiach częściej jednak – szaro-bura i deszczowa. Nie musi jednak być smutna, bo zawsze znajdzie się coś ciekawego do zrobienia. Tak jest przynajmniej u nas… Mamy nadzieję, że u Was też… a jeśli tak – to mamy coś, co może jeszcze bardziej ożywić Waszą jesień! Podzielcie się Waszymi pomysłami na deszczową jesień, a macie szansę na wygranie wspaniałych nagród od CzuCzu!

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu do nas zdjęcia przedstawiającego Wasz pomysł na deszczową jesień – może to być zdjęcie:
1) kreatywnej zabawy w domowych warunkach – żeby nie było za łatwo, tematyka zabawy musi wiązać się z podróżą lub wędrówką: pokażcie, jak Mały Podróżnik wędruje palcem po mapie, tworzy własną mapę świata, buduje kosmiczne pojazdy i co tylko Wam przyjdzie do głowy, liczymy na pomysłowość!

lub

2) z jesiennego spaceru podczas niepogody: pokażcie jak maluchy radzą sobie z deszczem i niepogodą, znajdując radość w skokach przez kałuże czy wypatrywaniu szlaku we mgle

Zdjęcia prosimy wysyłać na adres wpodrozyprzezzycie@gmail.com

Czekamy na zdjęcia aktualne, z tej jesieni (preferowane zdjęcia niebiorące udziału w innych konkursach – cenimy pomysły i zaangażowanie w naszą zabawę), w maksymalnym rozmiarze 1 MB, nie kolaże. Jedno zgłoszenie, czyli jeden pomysł na zabawę – jedno zdjęcie (jest jeden wyjątek – jeśli przedstawiacie wieloetapową zabawę, wymagającą przygotowań, to jedno zgłoszenie może obejmować do 3 zdjęć, przedstawiających kolejne etapy realizacji).

JEDNA RODZINA może przesłać maksymalnie TRZY zgłoszenia.

Prosimy, aby zgłoszenia, oprócz zdjęć, zawierały: imię i nazwisko autora zdjęcia (wraz z oświadczeniem, że dysponuje on pełnią praw autorskich do zdjęcia oraz wyraża zgodę na jego publikację w galerii konkursowej na facebooku), imię/imiona przedstawionych na zdjęciu/bawiących się dzieci oraz ich wiek, a także – opis zabawy. Pamiętajcie: im pełniejszy, ciekawszy opis, tym większe szanse na wygraną!

Prosimy o udostępnienie plakatu konkursowego na facebooku lub blogu (klik) wraz z linkiem do wpisu konkursowego.

Mile widziane polubienie CzuCzu na facebooku (klik). Jeśli macie ochotę, możecie polubić też nasz profil – będzie nam miło (klik), a Wy będziecie na bieżąco ze wszystkimi informacjami, ale polubieniom tylko na czas konkursu i odlubieniom po jego zakończeniu mówimy „nie”, więc jak macie zamiar tak robić – prosimy o niepolubianie wcale, wolimy, żeby było Was mniej, a tylko osoby, które naprawdę lubią to, co robimy (nie tylko konkursy).

Konkurs trwa od 17 października do 23 listopada, czasu na wymyślenie twórczej zabawy macie więc wiele. Wyniki ogłosimy na blogu w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu. Nagrodę wysyłamy na polski adres.

Pamiętajcie, że w galerii opublikujemy wszystkie przesłane zgłoszenia, ale na zwycięstwo będą mieć tylko te, które spełniają wszystkie założenia regulaminu!

A co czeka na zwycięzców? Same wspaniałości od CzuCzu – mini gry z serii CzuCzu w podróży!

Dzięki serii CzuCzu w podróży czas spędzony w poczekalni szybko minie, a spacer zamieni w edukacyjną przygodę. Każda z gier CzuCzu w podróży to świetne ćwiczenie koncentracji, pamięci i logicznego myślenia!

A.      Mini memorki. Ocean

Połączcie w pary mieszkańców oceanu!

Odkryjcie podwodny świat z wesołą paczką przyjaciół. Ośmiorniczki, koniki morskie i kraby pomogą trenować Wam pamięć i koncentrację.

Zawsze warto mieć mini memorki ze sobą. Są lekkie, wytrzymałe i zmieszczą się do każdej damskiej torebki. Doskonale sprawdzają się podczas podróży pociągiem czy samochodem, a także w poczekalni, na spacerze czy podczas rodzinnej zabawy.

Dla dzieci: 3+

ocean

B.      Mini domino. Safari

Wybierzcie się na Safari!

Czekają na Was tygrys, nosorożec i krokodyl. Gra w domino to fantastyczna rodzinna gra wspomagająca rozwój strategicznego i logicznego myślenia.

Mini domino można zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie chcecie się bawić. Jest niezastąpione w podróży pociągiem czy samolotem, w poczekalni czy podczas deszczowego dnia.

Dla dzieci: 3+

safari

C.       Mini puzzle. Przez wieś

Wsiądźcie do pociągu i zobaczcie, co słychać na wsi!

Pachnące pola, szemrzący strumyk i wesołe krówki to jest to!

Mini puzzle są fantastyczną zabawą dla dzieci powyżej 3 roku życia. Układanie wesołego, kolorowego obrazka to doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości, koncentracji i logicznego myślenia.

Dzięki poręcznej formie układankę można zabrać ze sobą wszędzie. Jest lekka, a zarazem wytrzymała. Mini puzzle są niezastąpione podczas podróży pociągiem czy samochodem, jak również pobytu w poczekalni. Pamiętajcie o zabraniu CzuCzu w podróży na wakacje!

Dla dzieci: 3+

przez_wies

D.      Mini puzzle. Stacja przygoda

Wszyscy gotowi? Ze stacji Przygoda odjeżdża pociąg do dobrej zabawy!

Na dworcu kolejowym tyle się dzieje! Kto jest towarzyszem podróży małej Ani? Dokąd wybiera się Antoś? Kto sprzedaje bilety?
Ułóżcie puzzle i przekonajcie się sami!

Zawsze i wszędzie znajdzie się miejsce na mini układankę – poręczne pudełko zmieści się zarówno do damskiej torebki, jak i dziecięcego plecaka. Możecie układać puzzle gdzie chcecie i z kim chcecie – w podróży, na spacerze, i domu. To dobra zabawa i doskonalenie koncentracji, logicznego myślenia i spostrzegawczości.

Dla dzieci: 5+

stacja_przygoda

E.       Czarny Piotruś + puzzle

Najczarniejszy i najstraszniejszy ze wszystkich Piotrusiów.

W mrocznym zestawie oprócz kart do gry znajdziecie 54 elementowe puzzle.

Układajcie, jeśli się nie boicie! Weźcie zestaw ze sobą, jeśli czeka Was podróż, pobyt w poczekalni lub po prostu chcecie się wspólnie bawić.

Gra kartami CzuCzu doskonali umiejętność kojarzenia oraz uczy zachowań społecznych. Układanie puzzli ćwiczy koncentrację i logiczne myślenie.

Dla dzieci: 5+

 piotrus

POWODZENIA!

W przypadku liczby zgłoszeń mniejszej niż 20, zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia części nagród na poczet następnego konkursu.

Advertisements

6 thoughts on “W czasie deszczu dzieci się NIE nudzą – konkurs

  1. Pingback: Domowa Akademia | W podróży przez życie

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s