Na szlaku – wyniki konkursu

naszlaku
Wybór był bardzo trudny, bo wspaniałych zdjęć mnóstwo, a nagrodzić mogliśmy tylko niewielką ich część. Gratulujemy wszystkim – pomysłu na spędzanie czasu aktywnie z dziećmi, cieszymy się, że jest Was aż tak wiele.

Decyzją wieloosobowego jury nagrody powędrują do… (jak klikniecie w linka z nazwiskiem zwycięzcy, powinno Was przekierować do zdjęcia w galerii na fb)

A. Bobasowy Dziennik od BabyOno 

Iwona Prucnal

oraz

Paulina Drzewiecka

2011-1-N

B.  Torba podróżnika, naklejki Kochana siódemka oraz dekoracja do muffinków od Jumazoma – aby mieć w co zabrać podręczne rzeczy na wycieczkę oraz osłodzić chwile w domu

torba

Torba podróżnika:

Anna Sypień

naklejki

naklejki Kochana siódemka

Katarzyna Kamień

muffinki

dekoracja do muffinków:

Patrycja Kordalska

C. EKO zawijacz śniadaniowy Keep Leaf – ptaszki od Krainaekozabawek, aby śniadanie na wycieczkę oraz do szkoły czy przedszkola było wygodnie, pięknie i ekologicznie zapakowane. Nam Keep Leaf się bardzo spodobało – tu możesz przeczytać recenzję.

Agnieszka Miśta

eko-zawijacz-sniadaniowy-ptaszki-keep-leaf

D. Puzzle magnetyczne TIDLO  od Piccoland – do wyboru rybki, owady, lub dinozaury, aby deszczowe dni nie straszyły nudą. Jak M. szalała z rybkami, możesz zobaczyć tutaj.

Kasia Pustelny-Szewczyk

tidlo-puzzle-magnetyczne-lowienie-rybek

E. 5x Abonament premium od TaTenTo:
Dzięki Abonamentowi PREMIUM na portalu rodzinnym tatento.pl założysz indywidualną stronę swojego dziecka, na której bezpiecznie będziesz mógł/ mogła przechowywać jego zdjęcia, filmiki czy nagrania pierwszych słów, pisać pamiętnik, tworzyć prezentacje zdjęciowe i dzielić się nimi z przyjaciółmi. To aż 1 GB pamięci do wykorzystania na przechowywanie unikalnych wspomnień w pięknej oprawie graficznej i na wybranym stopniu prywatności (zbiory wyłącznie prywatne, dla przyjaciół lub publiczne).

Anna Hałuszczak

Ela Bednarek

Emilia Jureczka

Sylwia Dengusiak

Aldona Trzebiatowska

Wyróżnienie

Joanna Baranowska

Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy wpodrozyprzezzycie@gmail.com najpóźniej do końca października – w przeciwnym przypadku wybierzemy kolejne osoby.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s